Kağıt Para Sayma Makinaları
Madeni Para Sayma Makinaları
Sahte Para Test Cihazları
2. El Para Sayma Makinaları
Bakım Ürünleri ve Aksesuar
Balyalama ve Bantlama Makinaları
CUMMINS SORTER
GRG SORTER
KÖSENİZ
BENİM PARAM VE ZAMANIM DEĞERLİ
MARKALAR
İLETİSİM
Elektroservis San.Tic. Ltd. Şti.
Eti mah. Toros sk. 25 B/8
ANKARA/Sıhhiye
TEL:0312 229 47 18 PBX
FAKS:0312 231 06 87
info@elektroservisi.com
Cummins Jetsort 6000 - Elektroservisi - Para Sayma Makinaları
Cummins Jetsort 6000

HIZ, DOĞRULUK & GÜVENİLİRLİK: bir dakika içinde 10.000 kadar madeni para sayilabilir! Bu hiz esi olmayan %99.995lik bir siniflandirma dogrulugu ile tamamlanmaktadir. JetSort üstün saglamliligi ve güvenilirligi ile taninmaktadir. Patentli JetSort siniflandirma diski milyonlarca ve milyonlarca madeni para sayar ve çalismaya devam eder.

KESİN TORBA STOPLARI: (Desteleri) JetSort kesin sayim noktasinda (Torba Limiti) duran tek yüksek hizli siniflandiricidir! Eger bir torba içinde 400 madeni para istiyorsaniz JetSort tam hizda çalisir ve daha sonrasinda torbaya giren 400 madeni para da kesin olarak durur! Artik ayarlamalara ve madeni paralarin bir torbadan baska bir tanesine elle tasimaya son. Her bir para türü için farkli bir miktar ayarlanabilir ve bu ayarlar herhangi bir anda ve birkaç saniyede degistirilebilir.

GENİŞ MODEL ÇEŞİTLİLİĞİ: Farkli madeni para hacimleri ve diger gereksinimler için farkli modeller tasarimlanmistir. Genis bir aksesuar ve opsiyon çesitliligi her bir modelin çok daha spesifik ihtiyaçlari karsilayacak sekilde hazirlanmasina izin verir.

KULLANIMI KOLAY EKRAN: Büyük, parlak ve anlasilmasi kolay bu dokunmatik panelli ekran cihazi tam zamanli kullanan kullanicilar ve cihazi ara sira kullanan kullanicilar için mükemmeldir. Yandaki fotograftan da anlasilacagi üzere bilgilerin görülmesi ve anlasabilmesi kolaydir. Dokunmatik panelli ekran önemli bilgileri görülmesi kolay olan büyük, isikli rakamlar halinde gösterilir.

YÜKSEK VERİMLİLİKLİ KONTROL PANELİ: Kontrol paneli en iyi iki tipteki kontrol ve ekrani kombine etmektedir. Sik sik tuslanan biligiler için "geleneksel" baslikli tuslar kullanilmistir. Isikli panel net, okunmasi kolay bilgiler saglar ve farkli fonksiyonlara kolay erisim imkani verir.

IŞIKLI EKRAN: Sadece mevcut aktivite için gerekli olan bilgi ve tuslari gösterir. Tam zamanli operatörler için bilgilere hizli sekilde erismek önemlidir (kaydirma veya gizli kademeler yok!). Anlasilmasi kolay ekran yeni kullanicilar ve cihazi arada sirada kullanan kullanicilara madeni paralari kolayca sayma imkani verir. Ögrenilmesi çok kolaydir.

ŞEKİLLENDİRİLMİŞ BASLIKLI TUŞLAR:
Sik kullanilan fonksiyonlar içindir. Bunlar membranli tuslardan saglam ve daha ileri olan mükemmel bir dokunmatik reaksiyona sahiptirler. Ekran her bir farkli fonksiyon için olan bilgileri en iyi formatta görüntüler. Gösterilen yegane tuslar o fonksiyon için kullanilabilir olan tuslardir. Bu ekran ve klavyenin ögrenilmesi kolaydir.

 
Madeni Para Sayma Makinaları