Kağıt Para Sayma Makinaları
Madeni Para Sayma Makinaları
Sahte Para Test Cihazları
2. El Para Sayma Makinaları
Bakım Ürünleri ve Aksesuar
Balyalama ve Bantlama Makinaları
CUMMINS SORTER
GRG SORTER
KÖSENİZ
BENİM PARAM VE ZAMANIM DEĞERLİ


MARKALAR
İLETİSİM
Elektroservis San.Tic. Ltd. Şti.
Eti mah. Toros sk. 25 B/8
ANKARA/Sıhhiye
TEL:0312 229 47 18 PBX
FAKS:0312 231 06 87
info@elektroservisi.com
CUMMINS JetSort 1000 - Elektroservisi - Para Sayma Makinaları
CUMMINS JetSort 1000
KOMPAKT ; Bu çok küçük ünite üzerindeki madeni para çekmecelerine kolay erişim sayesinde JetSort 1000 en küçük alanlarda dahi kullanılabilmektedir.

HIZLI ve GÜVENİLİR ; JetSort %99.995lik bir doğruluk oranı ile dakikada 2,200 adet kadar madeni parayı sınıflandırır. Patentli sınıflandırma diski 10,000,000 adet madeni paraya kadar garantilidir.
KULLANIM KOLAYLIĞI ; Büyük kontrol tuşları, okunması kolay LCD ekran ve cihaza ekli kaldırmalı tepsi doğru ve kolay madeni para sayımı sağlamaktadır.
OPSİYONLAR

Madeni Para Torbası ; Sınıflandırılmış olan madeni paraların herhangi bir tanesi veya tümü madeni para torbaları veya kutuları (çekmeceleri) içinde toplanabilir. Madeni para toplama sistemi herhangi bir anda torba veya kutu olarak değiştirilebilir.

Ayarlanabilir Yükseltici ; Ayarlanabilir yükseltici madeni para torbasının yüksekliğine uygun olarak JetSort 1000i yükseltir. Madeni para torbası opsiyonu kullanıldığında kullanılmalıdır.

İleri Klavye ve Elektronik Sistem ; Yazıcılara veya bilgisayarlara gönderilen madeni para bilgilerine operatörlerin ID numaralarının veya hesap numaralarının ilave edilmesine imkan verir. Etiket başlıklarının kullanıcı şartlarına uyacak şekilde hazırlanmasına izin verir. Her bir para türü için ayarlanabilir torba/kutu durma limitleri sağlar ve kupürlerine göre madeni para ambalajlamaya izin verir. JetScan veya JetCount Banknot sayıcılarının madeni para ve toplamlarının birleştirilmesi için JetSort 1000e bağlanmasına izin verir.

İletişim ; JetSort 1000i bir yazıcı, bilgisayar, uzak ekran, veya JetScan/JetCount para sayıcılarına bağlamak için dört adet RS232 port mevcuttur.
Uzak Ekran ; Büyük kırmızı LED rakamlar madeni para toplamlarını gösterir. İletişim opsiyonuna gerek duyar.
Madeni Para Sayma Makinaları