Kağıt Para Sayma Makinaları
Madeni Para Sayma Makinaları
Sahte Para Test Cihazları
2. El Para Sayma Makinaları
Bakım Ürünleri ve Aksesuar
Balyalama ve Bantlama Makinaları
CUMMINS SORTER
GRG SORTER
KÖSENİZ
BENİM PARAM VE ZAMANIM DEĞERLİ
MARKALAR
İLETİSİM
Elektroservis San.Tic. Ltd. Şti.
Eti mah. Toros sk. 25 B/8
ANKARA/Sıhhiye
TEL:0312 229 47 18 PBX
FAKS:0312 231 06 87
info@elektroservisi.com
CUMMINS 4176 SENTİNEL - Elektroservisi - Para Sayma Makinaları
CUMMINS 4176 SENTİNEL
CUMMINS JETSCAN ÜNİVERSAL - 4176
SAHTE PARAYI SAPTAMAKLA İLGİLİ HIZLI, DOĞRU VE TAM İŞLEM İÇİN İHTİYACINIZ OLAN HERŞEY

•    Parlak, Net, Aydınlatılmış Ekran
Büyük ve parlak karakterler her açıdan ve her türlü ışıkta kolayca görülebilir.
•    Banknot Taşıma Yoluna Kolay Erişim
Operatörler herhangi bir el aletine gerek duymaksızın banknot taşıma yoluna rahatlıkla ulaşabilir. Periyodik temizlik kolay ve etkindir. Sıkışmış banknotun çıkartılması hızlı ve kolaydır.
•    Dokunmatik Tuşlar
Yüksek randıman için ölçülmüş, şekil ve pozisyonu ayarlanmış olan dokunmatik yanıt tuşları, küçük ve daha yorucu tuş takımlarına nazaran daha fazla tercih edilir.
•    Düzgün Kompakt Stil
Küçük bir yer gerektirdiğinden JetScan her türlü çalışma alanına uyar ve düzgün görünür.
1200 banknot/dakika hızı
Operatör tarafından seçilebilen hız aralığı 600-1200 banknot/dakikadır. 1200lük hız daha çok banknotu işler. Eski ve yıpranmış banknotlardan oluşan desteler için daha düşük hızlar seçilebilir.
PARA SAYIM MAKİNELERİNDE UZAK ARA ÖNDE
•    İleri Düzeyde Sahte Para Bulma Sistemi
CUMMINS CF Sensörleri içlerinde barındırdıkları sofistike teknoloji sayesinde diğerlerinin yakalayamadığı sahte paraları yakalar. Çok seviyeli algılama üniteleri, infrared, manyetik, geliştirilmiş mor ötesi, floresan ve emniyet şeridi algılayıcılarını kapsar. Bunlar maksimum seviyede sahte para yakalamayı sağlamak için birleştirilmiştir. Sentinel JetScan ayarlanabilir farklı karakteristik özelliklerine göre, her bir kupürü otomatik olarak tarama işleminden geçirir. Örneğin, JetScan her bir banknotu farklı manyetik ve EUV hassasiyetlerine göre tarayarak kontrol eder. Her bir banknot için hassasiyet değerleri kullanıcı tarafından tespit edilebilir. Genellikle, yüksek değerli baknotlar üst hassasiyet değerleri ile denetlenirken, düşük değerli banknotlar daha makul değerlerle kontrol edilebilmektedir.
EUV sensör ünitesi, Cumminse mahsus Geliştirilmiş Mor Ötesi (Enhanced Ultraviolet) algılama sistemi olup, bu sayede diğer normal manyetik ve mor ötesi sensörlerinin tespit edemediği pek çok sahte banknotu tespit

Kağıt Para Sayma Makinaları