Kağıt Para Sayma Makinaları
Madeni Para Sayma Makinaları
Sahte Para Test Cihazları
2. El Para Sayma Makinaları
Bakım Ürünleri ve Aksesuar
Balyalama ve Bantlama Makinaları
CUMMINS SORTER
GRG SORTER
KÖSENİZ
BENİM PARAM VE ZAMANIM DEĞERLİ


MARKALAR
İLETİSİM
Elektroservis San.Tic. Ltd. Şti.
Eti mah. Toros sk. 25 B/8
ANKARA/Sıhhiye
TEL:0312 229 47 18 PBX
FAKS:0312 231 06 87
info@elektroservisi.com
CUMMINS M 4026 - Elektroservisi - Para Sayma Makinaları
CUMMINS M 4026
STANDART ÖZELLİKLERİ
• Parlak floresan ekran, her türlü aydınlatma şartları altında görülmesi kolay bir yapıya sahip olup, tüm hataları türkçe yazılı ve sesli olarak ekranda gösterir.
• Makinenin güvenlik sistemleri doğru ve güvenli sayım için, çift, yarım, katlanmış ve sahte banknotları tespit ederek para sıkışmalarını da algılayarak bunları sesli ve görsel olarak kullanıcıya bildirir.
• Makine meydana gelen tüm arızaları ekranda yazılı olarak gösterir. Kullanıcıyı yönlendirerek arızayı gidermesine olanak sağlar. (Bu sadece Cumminse ait bir özelliktir.)
• Üç Hız Seçimi 600den 1,600e kadar (200lük artışlarla) herhangi üç hızdan biri seçilebilir ve arzu edilen şekilde kullanılabilir.
• Kısa taşıma yolu ön ayar gerektirmeden kötü, orta, iyi kalitedeki banknotları geliştirilmiş Besleme Ünitesi sayesinde yüksek hızda (1600 Devir/Dakika) sayar. Sıkışmaları minimize eder ayrıca banknotların kolay şekilde çıkarılmasına izin verir ve temizlik işlemini kolaylaştırır.
• Çift Banknot Algılama Sistemi sayesinde %100 oranında doğru sayım güvencesi veren tek banknot sayma makinesidir. 
• Modlar, (çalışma tarzları) Ülke seçeneği, Adet sayımı, Değer sayımı, Sayıma Ekle özelliği mevcuttur. JetCount sayılan her kupürün adet değerini ve toplam değerine göre hızlı kasa yapmanızı sağlar . Opsiyonel yazıcı bağlantısı ile kasa sayımında tespit edilen tüm kupür değerlerini kağıda yazdırabilir.
Kağıt Para Sayma Makinaları